Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Робота без кваліфікації
  5. Дворник
Відправити резюме

Дворник

Заблокована
6 000 грн.
 22 квітня  Київ 
Компанія: ОСББ „БУДИНОК БИКОВА”  (https://jobs.ua/company-osbb-budinok-bikova-1582123) (Всі вакансії)
Категорії:Робота без кваліфікації
Показати контакти

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

Дисциплинированность, аккуратность

Обязанности: Уборка территории вокруг дома (мусор, листья, снег), уборка вокруг мусорных баков, перегрузка мусора. Покос травы, подрезка кустов, полив, подкраска и др.

Условия: Режим работы - 6 дней в неделю, с 7.00 до 12.00. Возможно совместительство с уборкой 2-х подъездов (14 этажей), дополнительно 5000 грн грязными. Возможно предоставление жилья.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору