Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Одеса
  4. Торгівля, продажі, закупівлі , Логістика, доставка, склад
  5. Экспедитор

Экспедитор

Заблокована
14 000 грн.
 14 травня  Одеса 
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі, Логістика, доставка, склад
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:вільний графік роботи

Опис вакансії

Дистрибьюторская компания 19 лет на рынке. Оптовая продажа и доставка напитков и продуктов питания

Требования: Желательно опыт работы экспедитором по одесским городским маршрутам, крепкое здоровье, порядочность, отсутствие вредных привычек (алкоголь, наркотики), одесская прописка желательно, знание города и знание торговых точек для районов доставки

Обязанности: прием и загрузка товара на складе (пиво, напитки, снэки, консервация), обслуживание торговых точек, развоз товара в команде с водителем и грузчиком, работа с дебиторкой,

Условия работы: рабочие дни вторник-суббота, начало рабочего дня 7.00, оплата: от 11000 до 14000 грн. аванс и зарплата, оплачиваемая стажировка от 2 недель до 1 месяца.

  • Место работы — район Киевской трассы (доставка). Доставка только с пос. Котовского-Балковская-Грушевского и обратно.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору