Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Електрик в Києві
  5. Електрик
  Відправити резюме

  Електрик

  Заблокована
    7 травня  Київ 
  Компанія: Кравченко Володимир Володимирович  (https://jobs.ua/company-kravchenko-volodimir-volodimirovich-1600639) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво; Робота за кордоном

  Контакти

  Контактна особа:Тетяна Маг

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:бажано

  Опис вакансії

  Вимоги: досвід роботи, знання мови необов'язково

  Обов'язки: За кордоном. Інформація про роботу в усіх країнах. Нафтогазодобувні платформи, будівництво, ферми тваринницькі, сільське господарство, теплиці, рибопереробні консервні підприємства, заводи, транспорт, медицина, сім’ї, готелі, ресторани, вугільні шахти, ремонт кораблів.

  Умови: Надається житло, харчування. Проїзд сплачує роботодавець.

  Телефонуйте з 10:00 до 17:00 з ПН до ПТ.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору