Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Рівному
  4. Робота Електрик, електромонтер в Україні
  5. Електрик, електромонтер
  Відправити резюме

  Електрик, електромонтер

  Заблокована
    7 жовтня  Рівне 
  Компанія: ГК «Сокіл»   (https://jobs.ua/company-gk-sokl-1612861) (Всі вакансії)
  Рубрики:Інші пропозиції

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 672-05-83
  Контактна особа:Віка Менеджер
  Адреса:Рівне, вул. Соборна, 233

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: досвід роботи за професією, наявність посвідчення з електробезпеки та групи допуску до роботи в електроустановках до 1000 В і більше, розвинене технічне мислення, швидка реакція, хороший зір, уважність.

  Обов’язки: налагодження, монтаж, експлуатація промислового та побутового електроустаткування, електропроводки; обслуговування та підтримання у робочому стані, забезпечення безперебійної роботи та ін.

  Умови праці: п’ятиденний робочий тиждень з ПН - ПТ з 08.00.-17.30. год, вчасна виплата заробітної плати, робочі місця у с. Суськ (організований проїзд до робочого місця за рахунок роботодавця) та у м. Рівне.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору