Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Запоріжжі
  4. Робота Электромонтер опс в Україні
  5. Электромонтер опс
Відправити резюме

Электромонтер опс

Заблокована
7 000 грн.
 24 березня  Запоріжжя 
Компанія: Управление полиции охраны в Запорожской области  (https://jobs.ua/company-upravlenie-politsii-ohranyi-v-zaporojskoy-oblasti-142805) (Всі вакансії)
Категорії:Охорона, безпека, Телекомунікація та зв'язок

Контакти

Контактна особа:Андрей Петрович, Андрей Николаевич
Адреса:г. Запорожье, ул. С.Сененка 12а, ул. Тамбовская 1

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: образование: полное среднее , профессионально-техническое. Желательны: водительские права, допуск по электробезопасности.

Обязанности: обслуживание и ремонт средств охранно-пожарной сигнализации

Условия: график работы:5-ти дневная неделя или 12/48. Работа: в Днепровском районе- обращаться по тел.0950643058 Андрей Петрович, работа в Вознесеновском р-не обращаться по тел.0950731022 Андрей Николаевич.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору