Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Львів
  4. Наука, освіта, переклади
  5. ESL Teacher, вчитель англійської мови
Відправити резюме

ESL Teacher, вчитель англійської мови

Заблокована
  4 серпня  Львів 
Компанія: American English School Ukraine  (https://jobs.ua/company-american-english-school-ukraine-176412) (Всі вакансії)
Категорії:Наука, освіта, переклади

Контакти

Контактна особа:Артур Поліщук
Адреса:м. Львів, вул. Остроградських (Пожарського), 2, 7-й під'їзд, офіс 68

Вимоги

Освіта: незакінчена вища
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Требования: високий рівень володіння англійською мовою, педагогічна освіта, комунікабельність, креативність, вміння працювати в колективі, використання інтерактивних методик навчання із застосуванням індивідуального підходу, творчий підхід до роботи та організаторські здібності, відповідальність за успішність кожного учня, дбайливе ставлення до наданого інвентаря (магнітофони, модем, телефон, словники, підручники і т.д.)

Обязанности: проводення уроків, підготовка до занять, проведення позаурочних заходів школи, активна участь у житті школи.

Условия: робота з дітьми, підлітками або дорослими; фіксований графік (повна або часткова зайнятість); забезпечення необхідними для роботи методичними матеріалами; доступ до вчительської електронної бібліотеки; участь у щорічних семінарах і конференціях вчителів в Україні та за її межами, висока оплата праці.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору