Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Фахівець з кадрового та організаційного забезпечення в Києві
  5. Фахівець з кадрового та організаційного забезпечення
  Відправити резюме

  Фахівець з кадрового та організаційного забезпечення

  Заблокована
  6 000 грн.
   15 вересня  Київ 
  Компанія: КЗ ТВЗК «Театр ляльок на лівому березі Дніпра»  (https://jobs.ua/company-kz-tvzk-teatr-lyalok-na-lvomu-berez-dnpra-186574) (Всі вакансії)
  Рубрики:HR, управління персоналом

  Контакти

  Контактна особа:Олена Бєляєва
  Адреса:02002, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 1-Б

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Обязанности: Сферою діяльності є ведення частково кадрової документації під керівництвом начальника бюро по кадрам та забезпечення в прийманні і введенні документації, які надходять на ім’я директора-художнього керівника театру. Здійснює приймання та розгляд кореспонденції, яка надходить на розгляд директора. Забезпечує приймання та передачу документів, кореспонденції, особових заяв, службових записок на розгляд директора. Забезпечує передачу кореспонденції, яка надійшла до закладу, структурним підрозділам, діяльності яких стосується тема вхідної інформації або конкретним виконавцям. Веде облік вхідної та вихідної кореспонденції, а також облік наказів директора. Записує та передає директору інформацію про вхідні дзвінки та інші звернення, які надійшли до закладу. Приймає та передає інформацію за допомогою приймально-переговорних пристроїв, електронної пошти та мережі Інтернет, своєчасно доводить до відома директора інформацію, отриману каналами зв’язку. Друкує за вказівкою директора службові матеріали, необхідні для його роботи.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору