Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Фахівець з загальнобудівельних робіт в Києві
  5. Фахівець з загальнобудівельних робіт
  Відправити резюме

  Фахівець з загальнобудівельних робіт

  Заблокована
   12 жовтня  Київ 
  Компанія: SHIE  (https://jobs.ua/company-shie-1588197) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 564-95-85
  Контактна особа:Инна
  Адреса:Киев,Казимира Малевича 24

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від п'яти років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Обов"язки :

  Відповідальний за весь розділ КЗ, загальнобудівельні роботи в тому числі: встановлення металопластикових конструкцій, дверей, улаштування покрівель, всі види гідроізоляцій, благоустрій, земляні роботи. Відповідальний з Охорони праці. 

  Здійснює від імені замовника технічний нагляд за виконанням будівельно-монтажних робіт і приймання закінчених об'єктів від підрядних будівельних організацій. Контролює хід виконання планів капітального будівництва, відповідність обсягів, термінів і якості будівельно-монтажних робіт, а також якості застосовуваних матеріалів, виробів, конструкцій затвердженої проектно-кошторисної документації, робочим кресленням, будівельним нормам і правилам, стандартам, технічним умовам, нормам охорони праці, вимогам пожежної безпеки. 

  Бере участь у вирішенні питань про внесення у проекти змін у зв'язку з впровадженням більш прогресивних технологічних процесів, об'ємно - планувальних і конструктивних рішень, що забезпечують зниження вартості і поліпшення техніко - економічних показників об'єктів будівництва і реконструкції. 

  Бере участь у розгляді та узгодженні виникаючих в ході будівництва змін проектних рішень, оперативно вирішує питання по заміні при необхідності матеріалів, виробів, конструкцій ( без зниження якості будівельних об'єктів).

  Вивчає причини, що викликають зриви термінів і погіршення якості будівельно-монтажних робіт, вживає заходів щодо їх попередження та усунення. Здійснює технічне приймання закінчених будівельно-монтажних робіт і об'єктів , оформляє необхідну технічну документацію. 

  Бере участь у роботі комісій з приймання будівельних об'єктів і здачі їх в експлуатацію. Контролює якість усунення будівельними організаціями недоробок, дефектів у встановлені комісією терміни.
  Веде облік закінчених будівельно-монтажних робіт і готує необхідні дані для складання звітності про виконання планів капітального будівництва.  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору