Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Фельдшер в Києві
  5. Фельдшер
  Відправити резюме

  Фельдшер

  Заблокована
  10 000 грн. + %
    8 квітня  Київ 
  Компанія: ДУ «Київський слідчий ізолятор» №13  (https://jobs.ua/company-du-kivskiy-sldchiy-zolyator-13-1582681) (Всі вакансії)
  Рубрики:Медицина, фармацевтика

  Контакти

  Телефон: +38 (096) 409-94-29
  Контактна особа:Игорь Письменный
  Адреса:ул. Дегтяревская, 13

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  Требования: без шкідливих звичок, відповідальність, вміння виходити з зони комфорту

  Обязанности: виконання призначень лікарів, володіння навичками внутрішньом'язевих та внутрішньовенних ін'єкцій, забір біоматеріалів, надання невідкладної медичної допомоги (при потребі)

  Условия: Київська міська медична частина надає медичні послуги ув'язненим та зусудженим ДУ"Київський слідчий ізолятор" на базі цієї установи.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору