Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Фінансовий аналітик

 12 января Львов 
Категории:Консалтинг

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от двух лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Компанія Varenycia Manufacture Підкорюємо природу деревини. Досконалість простору — наша філософія. Кухні, вітальні, гардеробні, спальні, сходи, шафи, взагалі усе, що ви можете уявити ми втілюємо у реальність.

Запрошуємо в команду фінансового аналітика, людину яка на «Ти» з цифрами!

Вимоги:

Освіта — вища профільна. Впевнений користувач програмам 1С, Word, Excel, навички в автоматизації бізнес-процесів, постановці технічних завдань по налаштуванню 1С. Досконале знання податкового законодавства України та бухгалтерського обліку. Досвід роботи із великими об'ємами документації, навички написання регламентів процесів обліку. Досвідчений фахівець, з практикою роботи в зовнішньо-економічній діяльності, від 3-х років. Системність в роботі, яскраво виражені організаторські здібності, порядність, відповідальність, не конфліктність, доброзичливість, гнучкість. Висока здатність проводити аналіз економіки підприємства, розуміння процесів побудови економіки підприємства.

Обов’язки:

Підтримка процесів бухгалтерського та фінансового обліку підприємства на високому рівні. Оптимізація процесів ведення обліку контроль термінів здачі звітності. Закриття звітних періодів, аналіз рахунків, підготовка та здача звітності. контроль за обліком грошових потоків, товарів. Складання бухгалтерської та податкової звітності; адміністрування та контроль роботи працівників бухгалтерії. Супровід податкових перевірок, комунікація з контролюючими органами. Відстеження змін в законодавчій сфері оподаткування Оптимізація оподаткування підприємства згідно з чинним законодавством. Підготовка звітності (щомісячної, річної) згідно міжнародних стандартів; Моніторинг та планування грошових потоків, рахунків та інших фінансових операцій; Пошук методів та практик, для мінімізації фінансових ризиків; Розробка політик та процедур для фінансової служби; Бюджетування підприємства

Чекаємо Ваше резюме з вказаним рівнем заробітної плати.

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

↑ Наверх