UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Гід з навчання в демократичну школу в Києві
  5. Гід з навчання в демократичну школу
Дана вакансія вже неактуальна.
Вона була збережена на сайті і поміщена в архів вакансій в ознайомлювальних цілях
Знайти схожі вакансії

Гід з навчання в демократичну школу

Заблокована
15 000 грн.
 14 серпня 2022  Київ 
Компанія: Savage Kangaroo School, демократична школа  (https://jobs.ua/company-savage-kangaroo-school-demokratichna-shkola-85236) (Всі вакансії)
Рубрики:Наука, освіта, переклади

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Демократична школа Savage Kangaroo School шукає різнобічно талановитого і пристрасного Гіда з навчання, який стане співорганізатором і співтворцем навчального середовища для наших дітей. 


Ми бачимо місію своєї школи у створенні навчального простору нового типу, яке відповідає викликам сучасного світу, допомагає дітям знаходити свій спосіб розвитку життєвих навичок, зростати компетентними і вчитись із цікавістю протягом життя заради власного благополуччя й з урахуванням потреб людства й планети, сьогодні й в майбутньому.

Ваша роль як лідера і гіда не матиме майже нічого спільного з традиційним вчителюванням. У нас нема класів та оцінок, ми не йдемо за програмою і не зважаємо на календарно-тематичні плани. Ваше завдання полягатиме у створенні стимулюючих і підтримуючих умов для органічного навчання, з повагою до потреб спільноти й окремих учнів, у надійному зв’язку із собою і оточенням. 

Учасники нашої команди закохані в людство і природу, в них безліч мрій і творчих ідей, якими вони щасливі ділитись. Ми шукаємо в команду партнерів, які розуміють себе і цінують міцні міжособистісні зв’язки, люблять знаходитись серед людей і вміють працювати разом заради спільної мети, реалізації власного потенціалу і потенціалу кожного учасника групи.  


Як гід-координатор ви будете:

* Коучем, ментором, консультантом, фасилітатором, куратором, створювачем викликів та надавачем підтримки - тим, ким потрібно бути в кожен окремий момент, виходячи з потреб учнів і довіри до власних відчуттів.

* Комунікувати з батьками, тримати їх в курсі справ і залучати до процесів, що відбуваються у школі.

* Спільно з іншими членами команди проводити моніторинг і цілісну оцінку розвитку учнів.

* Багато навчатись як в ході виконання повсякденних завдань, так і під час окремих тренінгових і коучингових сесій.

*  Брати участь у заходах, спрямованих на приєднання до спільноти потенційно зацікавлених сімей нових учнів.

*  Тримати руку на пульсі трендів, інновацій, новітніх досліджень в галузі нейронауки, навчання і поведінки, освітніх потреб, розвитку суспільства.

Очікування від кандидатів:

* 2-5 років досвіду роботи з дітьми 6-12 років, переважно у приватних освітніх проектах. 

* Віра в те, що кожен учень сам знає свій найкращий шлях до розвитку і навчання.

* Володіння англійською мовою на рівні не нижче B2.

* Успішний досвід розробки і реалізації власних ідей. 

* Вміння швидко встановлювати зв’язок і будувати довірчі стосунки з людьми. 

* Здатність створювати надійні позитивні партнерські взаємини з оточуючими, розуміючи свій вплив на кожного учасника спільноти.

* Володіння широким спектром різних методик навчання, уміння обирати серед них ті, що найкраще відповідають потребам конкретних учнів в конкретному контексті.  

* Здатність працювати в команді і поєднувати різні ролі, перебуваючи у стрімкому й гнучкому творчому потоці. 

* Готовність вчитись на помилках, вміння за потреби просити про допомогу і пробувати знову. І знов.

Якщо ви готові до нового виклику, будь ласка, надсилайте:

1. Резюме з фотографією,

2. Відео тривалістю до 2 хвилин з вашою розповіддю про те, що саме викликало у вас інтерес до цієї позиції і чому ви хотіли би її зайняти (викладіть в YouTube і додайте посилання в резюме).

В спільноті дитячого садка і школи Kangaroo культура творчості та інновацій базується на різнобічному поєднанні підходів, якостей та досвіду людей, які є учасниками і долучаються до команди: кожен має значення і вплив. 


Ми створюємо інклюзивне середовище, де особливості кожного учасника є цінністю. Кожен з нас унікальний, і цю унікальність ми вітаємо. Усі члени спільноти - сім’ї, учні, команда, засновники, партнери - мають можливість безпечно проявлятись і бути собою у будь-яких обставинах.

Вакансія термінова. З 13.07 проводимо інтерв'ю, з 18.07 запрошуємо обраних кандидатів на стажування з подальшим офіційним працевлаштуванням.

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору