Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Гипсокартонщик отделочник в Германию в Києві
  5. Гипсокартонщик отделочник в Германию
  Відправити резюме

  Гипсокартонщик отделочник в Германию

  Заблокована
    1 серпня  Київ 
  Компанія: ГО "Ділова Перспектива"  (https://jobs.ua/company-go-dlova-perspektiva-1550429) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Робота за кордоном

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 373-75-45
  Контактна особа:Жанна
  Адреса:Киев, переулок Тараса Шевченка 18/19

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:від п'яти років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: Нужны гипсокартонщики для работы в Германии. Опыт работы в Киеве, Москве, Польше, Германии. До 40 лет. С открытой польской визой. Открывать некогда, приглашения не высылаем.

  Обязанности: ставить гипсокартон, штукатурка, разбираться в чертежах. Бригада 5 человек.

  Условия: Работа под Берлином, в Германии. Объектов много, от 6000 м. По польским рабочим визам. Легальное оформление от польского подрядчика. Зарплата почасовая 10 евро в час нетто, на руки, аванс через 2 недели, развозка есть, спецодежда своя, график 10 часов в день, суббота 5 часов или выходная. Зарплата европейского уровня от 2800 евро до 3400 евро. Жилье 250 евро с зарплаты. Спецодежда своя, частично выдают. Проезд по польским визам из Львова через Словакию БЕЗ ВСЯКОГО КАРАНТИНА СРАЗУ НА РАБОТУ, стоимость проезда 250 евро, оплата водителю после пересечения границы.. Вакансия платная по расписке с зарплаты. Предоплаты нет.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору