Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Черкасах
  4. Робота Головний бухгалтер в Україні
  5. Головний бухгалтер
  Відправити резюме

  Головний бухгалтер

  Заблокована
  25 000 грн.
   14 січня  Черкаси 
  Компанія: ЧАО "Черкасское химволокно" ОП "Черкасская ТЭЦ"  (https://jobs.ua/company-chao-cherkasskoe-himvolokno-op-cherkasskaya-tets-1589024) (Всі вакансії)
  Рубрики:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит

  Контакти

  Телефон: +38 (096) 235-73-04
  Контактна особа:Володимир Шаповалов
  Адреса:проспект Химиков 76

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від п'яти років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги:

  • Знання нормативно-правових актів органів державної влади і місцевого самоврядування та керівні матеріали фінансових, контрольно-ревізійних та податкових органів з організації бухгалтерського обліку складання звітності, а також інші документи, які регулюють господарсько-фінансову діяльність підприємства.
  • Знання програми 1С.

  Умови роботи: нормальні.

  Обов’язки:

  • Планування, здійснення і координація організації бухгалтерського обліку господарсько-фінансової діяльності підприємства, контроль за ефективним використанням матеріальних і фінансових ресурсів.
  • Організація обліку і звітності на підприємстві і в його підрозділах.
  • Організація та контроль складання розрахунків щодо використання прибутків, затрат на виробництво, платежів до бюджету, своєчасність і правильність складання звітності.
  • Контроль і додержання порядку оформлення первинних та бухгалтерських документів, розрахунків і платіжних зобов’язань.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору