UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Кременчуці
  4. Робота Головний бухгалтер в Україні
  5. Головний бухгалтер
Відправити резюме

Головний бухгалтер

Заблокована
15 000 грн.
  1 лютого  Кременчук 
Компанія: ООО «Талекрис»   (https://jobs.ua/company-ooo-talekris-1571143) (Всі вакансії)
Рубрики:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит; Керівництво

Контакти

Телефон: +38 (050) 308-10-25
Контактна особа:Куцанок В.М.
Адреса:ул. Ярмаркова, 13 м. Кременчука

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги, побажання: Знання 1-С, Медок.

Обов'язки: 1.Здійснює та координує організацію бухгалтерського обліку господарсько-фінансової діяльності підприємства. 2.Забезпечує облік надходження грошових коштів, товарно-матеріальних цінностей і основних засобів, а також своєчасного відображення в бухгалтерському обліку операцій, пов'язаних з їх рухом. 3. Складає баланс підприємства (основні засоби та інші необоротні активи. 6. Організує розрахунки по заработній платні з робітниками підприємства, забезпечує правильне нарахування і перерахування платежів до державного бюджету, внески на державне соціальне страхування та інше. 

Умови: 

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору