Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Полтава
  4. Керівництво , Виробництво
  5. Головний інженер

Головний інженер

Заблокована
10 000 грн.
 17 травня  Полтава 
Категорії:Керівництво, Виробництво
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги:

повна вища освіта відповідного напряму підготовки (машинобудування). Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня відповідного професійного спрямування не менше 5 років

Умови роботи:

повна зайнятість, соціальний пакет

Обов’язки:

Визначає технічну політику і напрями технічного розвитку підприємства, шляхи реконструкції і технічного переозброєння діючого виробництва.

Керує розробленням заходів щодо реконструкції та модернізації підприємства, запобігання шкідливому впливу виробництва на навколишнє середовище, дбайливого використання природних ресурсів, створення сприятливих і безпечних умов праці і високої культури виробництва.

Забезпечує підготовку виробництва, технічну експлуатацію, ремонт і модернізацію устаткування.

Здійснює контроль за додержанням проектної, конструкторської і технологічної дисципліни, правил та норм з охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки, вимог природоохоронних, санітарних органів, а також органів, що здійснюють технічний нагляд.

Забезпечує своєчасну підготовку технічної документації (креслень, специфікацій, технічних умов, технологічних карт тощо).

Вживає заходів щодо вдосконалення організації виробництва, праці і управління.

Організовує навчання та підвищення кваліфікації працівників і забезпечує постійне вдосконалення підготовки персоналу.

Є першим заступником голови правління підприємства і несе відповідальність за результати та ефективність виробничої діяльності.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору