Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме

Головний спеціаліст Другого відділу досліджень і розслідувань

Заблокирована
4 800 грн.
 20 марта  Киев 
Компания: Київське обласне територіальне відділення АМКУ  (https://jobs.ua/company-kivske-oblasne-teritoralne-vddlennya-amku-362464) (Все вакансии)

Требования

Образование:базовое высшее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Ти знаєш що таке конкуренція, вмієш визначати монопольне становище суб’єкта господарювання на ринку, знаєш строки та етапи розгляду заяв про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, тоді ми чекаємо на тебе!

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»:

Головного спеціаліста другого відділу досліджень і розслідувань, без досвіду роботи, з вищою юридичною або економічною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого бакалавра або бакалавра.

Перелік необхідних документів для участі в конкурсі:

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

http://nads.gov.ua/page/upovnovazheni-vyshchi-navc...

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (роздруківка декларації, що подається через офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції).

Документи для участі у конкурсі приймаються до 18 год. 20 березня 2018 року.

Конкурс відбудеться 26 березня 2018 року о 10:00, за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45.

Умови оплати праці: посадовий оклад 4800 грн.; надбавки, доплати та премії (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»).

Детальна інформація про вакансію розміщена за посиланням:

http://www.amc.gov.ua/amku/control/kyivr/uk/publis...

Довідки за телефоном: 248-03-31, Зоряна Олександрівна.

Показать контакты


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

  Горячие вакансии

↑ Наверх