Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Тернополі
  4. Робота Головний спеціаліст сектору внутрішнього аудиту в Україні
  5. Головний спеціаліст сектору внутрішнього аудиту
  Відправити резюме

  Головний спеціаліст сектору внутрішнього аудиту

  Заблокована
  5 800 грн.
   10 листопада  Тернопіль 
  Компанія: Головне управління казначейства у Тернопільській обл.  (https://jobs.ua/company-golovne-upravlnnya-kaznacheystva-u-ternoplsky-obl-1625170) (Всі вакансії)
  Рубрики:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 762-54-58
  Контактна особа:Татьяна Пашкевич
  Адреса:Тернопіль, Бульвар Т. Шевченка, б.39

  Побажання до співробітника

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги, побажання: 

  Вища (економічного, юридичного чи іншого спрямування з урахуванням специфіки посади)

  вільне володіння українською мовою

  Обов'язки: 

  1. Проведення планових та позапланових внутрішніх аудитів діяльності управлінь Державної казначейської служби України у районах та м.Тернополі Тернопільської області (далі – територіальних управлінь) та самостійних структурних підрозділів Головного управління, залежно від завдань визначених у наказі начальника Головного управління та затвердженої програми внутрішнього аудиту.

  2. Проведення попереднього вивчення об’єкту аудиту, збір аудиторських доказів з самостійним визначенням методів, що забезпечують об’єктивність висновків та несуть повну персональну відповідальність за його результати, складання робочих та офіційних документів, надання рекомендацій щодо удосконалення діяльності територіальних управлінь, залежно від характеру виявлених проблем.

  3. Забезпечення моніторингу впровадження рекомендацій для того, щоб впевнитися в тому, що відповідальні за діяльність працівники розпочали ефективні дії, спрямовані на їх виконання.

  4. Надання структурним підрозділам Головного управління та територіальним управлінням роз’яснення і консультації з питань, що входять до компетенції Сектору.

  5. Участь в проведенні ризик-орієнтовного відбіру оцінки ризиків територіальних управлінь для визначення тем внутрішніх аудитів при складанні операційного та стратегічного планів та у формуванні бази даних щодо об’єктів внутрішнього аудиту

  6. Проведення аналізу, узагальнення та збір різного роду інформацій, яка надходить від Управління внутрішнього аудиту, центральних органів виконавчої влади, територіальних управлінь з питань, що належать до компетенції Сектору. Надання відповідей на заяви, запити, листи.

  7. Участь у розробці проєктів документів, що належать до його компетенції

  8. Забезпечення та організація ведення діловодства, номенклатури справ та дотримання встановленого порядку роботи з документами до передачі справ в архів .

  9. Виконання інших доручень завідувача Сектору.

  10. Виконання посадових обов’язків завідувача Сектору (за рішення керівництва Головного управління) та головного спеціаліста Сектору на час їх тимчасової відсутності з поважних причин.

  Умови: 

  посадовий оклад — 5800 грн (у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України №89 від 02.02.2022), надбавка за вислугу років та надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця у відповідності до чинного законодавства України.

  Строк призначення:

  Посада є вакантною та безстроковою.

  Особливості щодо вимог до займаної посади:

  Указом Президента України від 24.02.2022 №64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”, затвердженого Законом України від 24.02.2022 №2102-ІХ, на території України введено воєнний стан, а Указом Президента України від 17.05.2022 №341/2022 “Про продовження воєнного стану”, затвердженого Законом України від 22.05.2022 №2263-ІХ, на території України продовжено воєнний стан на 90 діб. Закон України “Про правовий режим воєнного стану” №389-VIII від 12 травня 2015 року визначає зокрема і норму щодо умов призначення на посаду державної служби в період дії воєнного стану. Тому, кандидат, у разі прийняття на посаду державної служби під час воєнного стану, зобов'язаний з дня припинення чи скасування воєнного стану:

  - але не пізніше шести місяців пройти конкурс на посаду державної служби;

  - протягом трьох місяців пройти спеціальну перевірку, передбачену Законом України “Про запобігання корупції”, а також перевірку, передбачену Законом України “Про очищення влади”

  -протягом трьох місяців подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачену Законом України “Про запобігання корупції”(якщо такий документ не був поданий раніше);

  - протягом трьох місяців подати документ про підтвердження рівня володіння державною мовою відповідно до Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” (якщо такий документ не був поданий раніше до установи).

  Особисті якості, яким повинен бути наділений кандидат на посаду:

  - цілеспрямованість;

  - відповідальність;

  - пунктуальність;

  - дисциплінованість;

  - комунікабельність;

  - здатність до саморозвитку та навчання.

  Гарантії працевлаштування:

  - стабільна виплата авансу та заробітної плати;

  - можливість виплат премій та надбавок за інтенсивність праці згідно з чинним законодавством України;

  - соціальні гарантії на відпустки та соціальні виплати по тимчасовій втраті працездатності згідно з чинним законодавством України;

  - можливість кар'єрного росту.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору