Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Херсон
  4. Готельний бізнес
  5. Горничная на базу отдыха в Железный Порт
Відправити резюме

Горничная на базу отдыха в Железный Порт

Заблокована
7 500 грн.
  2 травня  Херсон 
Компанія: ФЛП Луцышен С.А.  (https://jobs.ua/company-flp-lutsyishen-sa-411784) (Всі вакансії)
Категорії:Готельний бізнес
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования:

В Железный порт на базу отдыха требуются горничные с опытом работы без вредных привычек, добросовестные, трудолюбивые и неконфликтные с санитарной книжкой.

Обязанности:

Уборка номеров, смена постельного белья и полотенец, стирка, глажка, умение правильно использовать моющие и дезинфицирующие средства, своевременно пополнять запас предметов личной гигиены в номере, следить за материально-техническим оснащением номера, благоустройство территории.

Условия:

Один выходной в неделю. Предоставляются питание и проживание (2−3 человека в номере со всеми удобствами), официальное трудоустройство, выплата зарплаты 2 раза в месяц, премии по окончанию сезона за хорошую работу.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору