Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Господарочка в Києві
  5. Господарочка
  Відправити резюме

  Господарочка

  Заблокована
   11 вересня  Київ 
  Компанія: PESTO CAFE  (https://jobs.ua/company-pesto-cafe-387425) (Всі вакансії)
  Рубрики:Ресторанний бізнес, кулінарія

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 379-90-05

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Господарочок (мийниць-прибиральниць) запрошує на роботу Pesto Family. Ставка: 600 грн/12 годин + % + харчування. Житло не надаємо. Адреси: ст.м "Позняки" (ТЦ "Аладдин"); Ст.м "Житомирська" (ТЦ "Хіт Молл"); ст.м "Академмістечко" (ТЦ "Лавіна Молл"); ст.м "Дарниця", "Лівобережна" (ТЦ "Комод").

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору