Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Кропивницькому
  4. Робота Инженер-конструктор на производство в Україні
  5. Инженер-конструктор на производство
  Відправити резюме

  Инженер-конструктор на производство

  Заблокована
  10 000 грн.
   29 грудня 2020  Кропивницький 
  Компанія: Завод технологического оборудования  (https://jobs.ua/company-zavod-tehnologicheskogo-oborudovaniya-401800) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (095) 304-76-41
  Контактна особа:Людмила
  Адреса:Кропивницкий, ул.Волкова, 13Г

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования:соответствующее образование, опыт работы по специальности не менее 2-х лет, работа связана с проектированием нестандартного оборудования, обязательное владение программами КОМПАС, SolidWorks (AutoCAD), умение пользоваться графическими компьютерными программами, умение делать расчеты. Знание технологии производства нестандартного оборудования.

  Условия работы:работа на производственной базе предприятия, 5 дней в неделю с 8.00 до 16.30, обед - с 11.30 до 12.00 оформление и социальное обеспечение по трудовому законодательству, своевременная выплата заработной платы + премия, пятидневный график работы.

  Обязанности:выполнять работы по специальности.


  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору