UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту.
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Intern / Стажер (теплофізика, фізика, матеріалознавство) в Києві
  5. Intern / Стажер (теплофізика, фізика, матеріалознавство)
Дана вакансія вже неактуальна.
Вона була збережена на сайті і поміщена в архів вакансій в ознайомлювальних цілях
Знайти схожі вакансії

Intern / Стажер (теплофізика, фізика, матеріалознавство)

Заблокована
 19 вересня 2018  Київ
Рубрики:Наука, освіта, переклади

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

Київський дослідницький центр компанії Huawei запрошує на стажування молодих вчених(аспірантів, або магістрів, які планують вступ до аспірантури). Успішні кандидати, які за час стажування захистять PhD матимуть змогу стати членами команди Київського дослідницького центру на постійній основі.

Пріоритетні напрямки: теплофізика, фізика, матеріалознавство та інші суміжні спеціальності.

Ми пропонуємо:

  • Цікаві наукові проекти світового рівня, новітнє наукове обладнання та доступ до передових технологій.
  • Допомога з боку провідних науковців щодо опанування новітніх технологій, обладнання та особистого наукового розвитку.
  • Оплачуване стажування.
  • Часткова зайнятість.
  • Місце роботи: м. Київ.
  • Ми стимулюємо та надаємо всіляку підтримку щодо захисту PhD.

Responsibilities:

  • Conduct advanced thermal and noise control technology research.
  • Provide innovative cooling solutions and architectural designs for the next generation telecom, computing and consumer products.
  • Develop conceptual designs and conduct feasibility studies.
  • Handle cooperation projects with universities, academy of science institutes and industry companies.
  • Formulate and execute plans to meet technical requirements, schedules, and contract commitments.

Requirements:

  • Postgraduate student (PhD) or master (who plans to enter postgraduate school) in thermo physics, heat engineering, materials science, materials mechanics, physics and related specialties.
  • Good knowledge of heat/mass transfer, fluid dynamics, CFD and noise, with a focus on electronics cooling or noise control, technology of advance materials.
  • Basic knowledge (scientific experience) electronics industry, including thermal management at component, board and system level, noise controlling for rack equipment, advance materials and so on.
  • Basic knowledge in system thermal architecture design for electronic products would be an advantage.
  • Basic knowledge in thermal analysis tools (FloTHERM, Icepak, Fluent. etc) and ability to perform complex thermal analysis to guide design.
  • Team player with excellent interpersonal and communication skills.
  • Language skills: upper intermediate spoken and written English.
  • Prior experience from international and multicultural work is preferred.

Не забувайте вказати тему листа: «CV Internship».

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору