Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Будівництво, архітектура
  5. Каменщик
Відправити резюме

Каменщик

Заблокована
50 000 грн.
 13 травня  Київ 
Компанія: Мрия  (https://jobs.ua/company-mriya-1594807) (Всі вакансії)
Категорії:Будівництво, архітектура
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: Предоставляем работу в Литве.Польше

биометрический паспорт, или Польская виза
Условия работы 5-6 дней в неделю,10-12 часов,высокая з/п 5 евро в час,(в месяц 1500-1700 евро )помогаем с жильем 120-150евро,встречаем,расселяем,выдаем одежду
Обязанности Работа на стройке, кладка кирпича, стоимость вакансии 200евро,выщитывают с 1й зар.платы.Мы не берем денег на перед!!!!!

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору