Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Каменщик на черновую кладку в Германию в Києві
  5. Каменщик на черновую кладку в Германию
  Відправити резюме

  Каменщик на черновую кладку в Германию

  Заблокована
    1 серпня  Київ 
  Компанія: ГО "Ділова Перспектива"  (https://jobs.ua/company-go-dlova-perspektiva-1550429) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Робота за кордоном

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 373-75-45
  Контактна особа:Жанна
  Адреса:Киев, переулок Тараса Шевченка 18/19

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: Требования: Нужны каменщики на черновую кладку, а также кладку блоков. Опыт работы на стройках в Киеве, Москве, Польше, Германии. До 40 лет. С открытой польской визой. Открывать визу с нуля некогда, приглашения не высылаем.

  Обязанности: черновая кладка, кладка блоков, разбираться в чертежах. Бригада 5 человек.

  Условия: Работа в Германии. По польским рабочим визам. Легальное оформление от польского подрядчика. Зарплата почасовая 10,5 евро в час нетто, на руки, аванс через 2 недели, развозка есть, спецодежда своя, график 10 часов в день, суббота 5 часов или выходная. Зарплата европейского уровня от 2500 евро до 3000 евро. Жилье 250 евро с зарплаты. Спецодежда своя, частично выдают. Проезд по польским визам из Львова через Словакию БЕЗ ВСЯКОГО КАРАНТИНА СРАЗУ НА РАБОТУ, стоимость проезда 250 евро, оплата водителю после пересечения границы.. Вакансия платная по расписке с зарплаты. Предоплаты нет. Выезд очень срочно.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору