Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Касир операційної каси (касир-операціоніст) в Києві
  5. Касир операційної каси (касир-операціоніст)
  Відправити резюме

  Касир операційної каси (касир-операціоніст)

  Заблокована
  5 000 грн.
    6 січня  Київ 
  Компанія: ФК Премиум Финанс  (https://jobs.ua/company-fk-premium-finans-1571859) (Всі вакансії)
  Рубрики:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит; Банківська справа, ломбарди; Людям з обмеженими можливостями

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 404-04-43
  Контактна особа:Лідія

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: Людина з інвалідністю. Повна вища освіта, стаж роботи не менше 3-х років в небанківській фінансовій установі на посаді касира операційної каси. Додаткові вміння: бездоганна ділова репутація, відсутність судимостей, знання англійської мови, рекомендації з попередніх місць роботи.

  Обязанности: Здійснення торгівлі валютними цінностями в готівковій формі (валютно-обмінні операції) в операційній касі небанківської фінансової установи (покупка, продаж, конверсія, інкасо, сторнування, прийом до виконання, оформлення і підготовка касових документів тощо), суворе дотримання касової дисципліни, знання законодавства, що регламентує відносини в галузі обміну валют та готівкового обігу, перевірка справжності банкнот різних номіналів, приймання участі у перевірках операційної каси. Досконале знання роботи програмного забезпечення з обміну валют, впевнене володіння ПК на рівні - кваліфікований користувач.

  Условия: 5-денний робочий тиждень/ позмінний графік роботи,

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору