Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Львів
  4. Торгівля, продажі, закупівлі , Робота для студентів
  5. Кассир
Відправити резюме

Кассир

Заблокована
8 000 грн. + %
  2 травня  Львів 
Компанія: Рост Ритейл  (https://jobs.ua/company-rost-riteyl-1592955) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі, Робота для студентів
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Проведение расчета покупателей на кассе.

Обязанности: Контроль правильности взвешивания, маркировки товаров; Соблюдение кассовой дисциплины; Обслуживание покупателей в соответствии со стандартами компании.

Условия: Гибкий график работы (от 1 дня в неделю) Возможность совмещать с основной работой; Еженедельная выплата зарплаты (от 350 грн. / Смена). + Бонусы. За дополнительной информацией обращайтесь по телефонам.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору