Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Ужгороді
  4. Робота Керівник групи на виробництві (Шопрон Sopron) в Україні
  5. Керівник групи на виробництві (Шопрон Sopron)
  Відправити резюме

  Керівник групи на виробництві (Шопрон Sopron)

  Заблокована
  39 000 грн. + %
   23 листопада  Ужгород 
  Компанія: Vakula.club  (https://jobs.ua/company-vakulaclub-1600233) (Всі вакансії)
  Рубрики:Керівництво; Виробництво; Робота за кордоном

  Контакти

  Телефон: +38 (068) 473-11-37
  Контактна особа:Катерина Анікольчук
  Адреса:Ужгород, вул. Мукачівська 44

  Побажання до співробітника

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  Місто роботи: Шопрон (Sopron), Угорщина.
  Посада: керівник групи працівників.

  Вимоги: знання української, угорської, російської мови на розмовному та письмовому рівні; середня загальна освіта, професійний досвід або робота в аналогічній сфері є перевагою; самостійне виконання роботи, надійність; медична придатність; відкритість, позитивний підхід, точність, толерантність до монотонності. Підставою для відмови можуть бути: проблем з слухом, нелікована гіпертонія, діабет, епілепсія, психічні проблеми.

  Завдання: повноцінна організація технічної діяльності зміни, керування працівниками від оперативних завдань до якісного кількісного виконання покладених на них завдань.
  Детальніше про завдання на консультації з менеджером!

  Особливості / умови робочого простору: на виробництві займаються литтям під тиском гуми. Це вважається важкою фізичною працею. Верстати розташовані далеко один від одного, і одна людина обслуговує близько 4-6 верстатів - це залежить від того, скільки їх. Тобі доводиться багато ходити весь день. Частина робочого часу проходить там, частина – в офісі начальника зміни.

  Графік роботи: тризмінний безперервний графік роботи, вихідний не завжди припадає на суботу. Неділя завжди вихідний. Зміни: 6.00.-14.00 і 14.00-22.00 і 22.00-06.00. Перерва: 20 хвилин у робочий час, що не входить до робочого часу

  Середньомісячна заробітна плата: брутто 588 600 фт./ місяць або приблизно нетто 400 000 фт./місяць + Кафетерій

  Проживання: гуртожиток квартирного типу, кімнати на 2-4 ліжка, залежно від вільних місць. Повністю обладнаний. При можливості візьміть з собою постільну білизну.

  Проїзд: безкоштовний трансфер по Угорщині.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору