Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Керівник проектів та програм у сфері нематеріального виробництва відділу спеціальної техніки та захисту інформації в Києві
  5. Керівник проектів та програм у сфері нематеріального виробництва відділу спеціальної техніки та захисту інформації
  Відправити резюме

  Керівник проектів та програм у сфері нематеріального виробництва відділу спеціальної техніки та захисту інформації

  Заблокована
  17 000 грн.
   25 березня  Київ 
  Компанія: Укроборонсервіс  (https://jobs.ua/company-ukroboronservs-1610924) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 557-57-10
  Контактна особа:Олексій Бондаренко
  Адреса:вул. Россошанська 36а

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  1. Освіта та досвід роботи: повна чи базова вища освіта за напрямком підготовки «Інформаційна безпека» або повну чи базову вищу інженерно-технічну освіту фахового спрямування відповідно до обраного виду послуг та стаж роботи у галузі ТЗІ не менше 3 років.

  2. Посадові обов'язки: організовувати та виконувати комплекс заходів щодо запобігання витоку інформації з обмеженим доступом про виробничу та посередницьку діяльність Підприємства технічними каналами, організовувати планування, розробку, впровадження, атестацію та вдосконалення комплексів технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності Підприємства та сторонніх організацій.

  3. Особистісні характеристики – уважність, зосередженість, цілеспрямованість, пунктуальність, вміння працювати з об’ємними даними та здатність до роботи у команді.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору