Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Керівник відділу інтернет-маркетингу

 11 октября  Черновцы
Компания:RH  (https://jobs.ua/company-rh-1570753) (Все вакансии)

Требования

Образование:не имеет значения
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

В активну команду досвідчених продаванів потрібен гуру маркетингу, який розуміє, що таке ROI і ROas та інші мудровані слова стосовно залучення клієнтів. Крім цього, глибоко розуміє всі канали інтернет-маркетингу, а також аналітику для їх підрахунку.

Наша компанія займається купівлею, продажем та сервісним обслуговуванням устаткування для ультразвукової діагностики. Ми займаємо лідируючі позиції на ринку і прагнемо ще більшого росту - охоплення сегменту, залучення клієнтів, збільшення фінансових показників.

Якщо ти сповнений сил і енергії і знаєш як це все робити, ми будемо раді побачити тебе у своїй команді, яку ти доповниш своїм професіоналізмом!

Важливою умовою для кандидатів є успішний досвід у інтернет-маркетингу, бажано в роботі зі start-up онлайн-проектами, а також досвід управління командою.

Робота ведеться в офісі в м. Чернівці з максимальними зручностями та в тісній співпраці з цікавим молодим колективом. Однак, якщо ти зможеш налагодити всі процеси та роботу відділу маркетингу віддалено, можемо обговорити і такий варіант.

Якщо ти першокласний спеціаліст, ти знаєш, скільки вартує твоя робота. Ми - теж, тому стосовно оплати точно домовимося:)

Для кожного, хто стає частиною нашої RH-команди, ми пропонуємо:

  • можливості для особистого та професійного росту;
  • гнучкий графік;
  • великий тенісний стіл та безкоштовний масажний кабінет;
  • смачну каву, чай і свіжі фрукти на просторій кухні;
  • веселі запальні корпоративи;
  • знижки на обстеження в діагностичному центрі БазисМед.

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, йдемо вперед та підкорюємо нові вершини. Якщо ти також прагнеш розвитку і реалізації свого потенціалу - долучайся до команди RH!

Показать контакты


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 

 Горячие вакансии

 
↑ Наверх