Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Полтава
  4. Логістика, доставка, склад
  5. Кладовщик

Кладовщик

Заблокована
  9 серпня  Полтава 
Категорії:Логістика, доставка, склад

Контакти

Телефон:+38 (095) 458-31-60
Контактна особа:Игорь Викторович
Адреса:ул. Половки, 68
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

ООО «ПЛК» — лидер Полтавской области в сфере дистрибьюции молочных продуктов, объявляет вакансию на должность«кладовщика».

Требования: инициативный человек (мужчина), способный понимать и выполнять поставленные задачи, руководить коллективом. Порядочность, ответственность, понимание процессов складской логистики.

Условия работы: пятидневная рабочая неделя, восьмичасовой рабочий день, стабильная з.п., своевременные выплаты.

Обязанности: организация работы по приему, хранению грузов и их размещению в складе. Отбор и комплектация продукции. Организация погрузочно-разгрузочных работ на складе, работа с документами. Проведение инвентаризации.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору