Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Контен-менеджер в Києві
  5. Контен-менеджер
  Відправити резюме

  Контен-менеджер

  Заблокована
  20 000 грн.
   13 березня  Київ 
  Компанія: ПТК  (https://jobs.ua/company-ptk-119371) (Всі вакансії)
  Рубрики:Реклама, маркетинг, PR; Офісний персонал

  Контакти

  Телефон: +38 (098) 270-09-73
  Контактна особа:Олександр

  Побажання до співробітника

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:віддалена робота

  Опис вакансії

  Наша компанія існує стабільно вже понад 10 років. Нині прийнято курс на стрімке зростання та розвиток. Ми активно реалізуємо технічну продукцію високої якості німецького, американського та китайського виробництва (кабелі, роз'єми, аксесуари та світлодіодне освітлення). Наші клієнти – сегменти B2B та B2C.


  Ви знаєте, як просунути сайт за допомогою правильного SEO контенту? Вам подобається планувати наперед і вистачає уваги одночасно утримувати безліч завдань? Якщо Ви вже домагалися хороших результатів у минулому і зможете це довести, тоді Вас чекає креативна робота в компанії, що стабільно розвивається. А кінцевим результатом Вашої роботи будуть наші вдячні клієнти, які розуміють всю цінність та користь пропонованого нами продукту.


  Вимоги:

  Успішний опти в SEO просуванні від 1,5-2-х років. Знання графічних та відео редакторів (вітається).

  Що ми від Вас очікуємо на цій посаді? Цікавий, зрозумілий та привабливий контент (описи, тех.інформація, фото, відео, статті, новини) про продукт компанії, виконаний в єдиному фірмовому стилі та своєчасно розміщений на сайтах компанії та її сторінках у соцмережах.


  Умови роботи:

  Зручний формат роботи

  Ринкова ЗП

  Можливість професійного розвитку

  Багато цікавих та складних завдань.


  Якщо Вам це цікаво – чекаємо відгуку на e-mail.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору