Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Львові
  4. Робота Координатор проекту ВІЛ-напрямку в Україні
  5. Координатор проекту ВІЛ-напрямку
  Відправити резюме

  Координатор проекту ВІЛ-напрямку

  Заблокована
  10 000 грн.
   21 вересня  Львів 
  Компанія: БО «БТ «Мережа «Львів»  (https://jobs.ua/company-bo-bt-mereja-lvv-1578011) (Всі вакансії)
  Рубрики:Керівництво

  Контакти

  Контактна особа:Христина Купчева

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:бажано

  Опис вакансії

  Вимоги:БО "БТ "Мережа" м. Львів" шукає координатора у проєкт ВІЛ-напрямку. 

  Вимоги до кандидатів:


  • вища освіта у галузі соціальної роботи або менеджменту;

  • досвід роботи у соціальній сфері не менше двох років буде перевагою.  В рамках виконання діяльності міжрегіонального координатора передбачені наступні функціональні обов'язки:


  - забезпечення реалізації програмного компоненту ефективним внутрішнім адміністративним координуванням та інформаційними зв'язками;

  - подання пропозицій керівництву щодо формування кадрової політики проєкту, розподілення обов'язків між відповідними працівниками, спрямування, координація та контроль їх роботи;

  - участь у розробці перспективних та поточних планів у відповідності до загальної стратегії проєкту, визначенні корпоративної стратегії організації та у межах наданих повноважень контроль її виконання;

  - участь у розробці посадових інструкцій працівників та правил внутрішнього трудового розпорядку;

  - вживання заходів щодо вдосконалення форм і методів роботи персоналу, підвищення кваліфікації працюючих.  Очікуємо на ваші звернення до 28 жовтня 2021 року на електронну адресу відправити резюме із зазначенням в темі листа посади, на яку Ви претендуєте (у даному випадку "Координатор напрямку ВІЛ"). 

  Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номером телефону ....73 (Софія Предка).

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору