UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Сумах
  4. Робота Координатор проєкту в Сумській області в Україні
  5. Координатор проєкту в Сумській області
Відправити резюме

Координатор проєкту в Сумській області

Заблокована
 27 жовтня 2022  Суми 
Компанія: Всеукраїнська Асоціація Практикуючих Психологів  (https://jobs.ua/company-vseukranska-asotsatsya-praktikuyuchih-psihologv-1624990) (Всі вакансії)
Рубрики:Наука, освіта, переклади; Керівництво

Контакти

Контактна особа:Юрій Луценко

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

Вимоги, побажання: 

Обов'язки: 

координація проєкту в Сумській області: відбір 10 психологів до навчальної групи; участь у проведенні фокус-групи; участь в підготовці звітів, аналітичних матеріалів, участь в 6-ти засіданнях Методичної групи; експертна участь в розробці та презентації Методичного комплексу; участь в підготовці і проведенні Міжнародного Круглого столу.

Залученість в проєкті 17 днів

Умови: Обов'язковою умовою є робота в системі освіти з можливістю адміністрування працівників психологічної служби області

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору