Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Івано-Франківську
  4. Робота Координатор проєкту в Івано-Франківській області в Україні
  5. Координатор проєкту в Івано-Франківській області
  Відправити резюме

  Координатор проєкту в Івано-Франківській області

  Заблокована
   27 жовтня 2022  Івано-Франківськ 
  Компанія: Всеукраїнська Асоціація Практикуючих Психологів  (https://jobs.ua/company-vseukranska-asotsatsya-praktikuyuchih-psihologv-1624990) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади; Керівництво

  Контакти

  Контактна особа:Юрій Луценко

  Побажання до співробітника

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:часткова зайнятість

  Опис вакансії

  Обов'язки:  відбір 10 психологів до навчальної групи; участь у проведенні фокус-групи; участь в підготовці звітів, аналітичних матеріалів, участь в 6-ти засіданнях Методичної групи; експертна участь в розробці та презентації Методичного комплексу; участь в підготовці і проведенні Міжнародного Круглого столу.

  Залученість в проєкті 16 днів

  Умови: Обов'язковою умовою є робота в системі освіти з можливістю адміністрування працівників психологічної служби області

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору