Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Косметолог в салон, Кувейт в Києві
  5. Косметолог в салон, Кувейт
  Відправити резюме

  Косметолог в салон, Кувейт

  Заблокована
  60 000 грн. + %
    4 жовтня  Київ 
  Компанія: Nail Lab Salon  (https://jobs.ua/company-nail-lab-salon-1616484) (Всі вакансії)
  Рубрики:Краса та SPA-послуги; Робота за кордоном

  Контакти

  Телефон: +965-6997-5851
  Контактна особа:Николай Сальников

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:від п'яти років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: Опыт не менее 4 лет, знание техник пилингов, очистки и ухода за кожей, умение работать на аппаратах и готовность обучаться и развиваться дальше. Умение работать с клиентами и подбирать процедуру в соответствии с запросами. Без инъекций. Знание английского на базовом уровне. Вакцинация обязательна

  Условия: Заработная плата: 2200 дол+%, 8ми часовой рабочий день, 6 дней в неделю, оплачиваемый отпуск каждый год. Проживание и трансфер оплачивает работодатель. Расходы на рабочую визу оплачивает работодатель. 

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору