Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Черкасах
  4. Робота Котлочистильник в Україні
  5. Котлочистильник
  Відправити резюме

  Котлочистильник

  Заблокована
  10 000 грн. + %
   14 січня  Черкаси 
  Компанія: ЧАО "Черкасское химволокно" ОП "Черкасская ТЭЦ"  (https://jobs.ua/company-chao-cherkasskoe-himvolokno-op-cherkasskaya-tets-1589024) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво; Робота без кваліфікації

  Контакти

  Телефон: +38 (096) 235-73-04
  Контактна особа:Володимир Шаповалов
  Адреса:проспект Химиков 76

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Обов'язки: Чистить внутрішні поверхні нагрівання котлів від накипу, нагару, шлаку із застосуванням котлочистильного інструменту. Чистить регенеративні повітропідігрівники, економайзери.

  Умови: Шкідливі умови праці, скорочений робочий тиждень, пільгова пенсія за списком №2, додаткова відпустка за роботу в шкідливих умовах 14 к.дн., загальна кількість днів відпустки від 38 до 42 к.дн.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору