Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Заблокирована

Кредитный эксперт

8 000 грн.
 11 января Харьков 

Требования

Образование:средне-специальное
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Найбільша мережа ломбардів «ПАРТНЕР» у зв’язку з відкриттям нових відділень, запрошує активних людей, якi прагнуть отримати нову професiю з оцiнки дорогоцiнних металiв та техніки на посаду Кредитного експерта.

Ми цінуємо кожного і пропонуємо:

Конфортне та безпечне робоче місце зі зручним розташуванням від Вашого будинку; Завжди вчасно конкурентна заробітна плата (заробітна плата кращих співротбітників досягає до 12 000 грн.) Офіційне працевлаштування з першого робочого дня згідно КЗпП; Соціальні виплати (премії на день народження, свята, весілля, народження дитини, матеріальна допомога при необхідності лікування Вам і Вашим близьким); Зручний змінний графік: 3 роб./3 вих., або 4 роб./2 вих.; Пройти курс навчання і отримати нову професiю за рахунок Компанії; Проявити себе та досягти кар'єрного росту для кращих спеціалістів до посади Старшого спеціаліста, Помічника регіонального менеджера, Регіонального менеджера, Тренера з навчання, Інспектора КРО, Офісного менеджера;

Наш майбутній співробітник це:

Позитивна людина, яка любить і вміє спілкуватись з різними людьми. Може знайти підхід до будь-якого клієнта.

Наш кредитний спеціаліст буде виконувати найважливішу задачу в компанії:

Консультування і надання фінансових послуг клієнтам.

Наша компанія існує з 2010 р. і за цей час ми відкрили більше 350 відділень по всій Україні. Кiлькiсть професiйних фахiвцiв нараховує понад 1000 співробітників і ми будемо раді бачити Вас в нашій дружній команді.

Контактні тел.:

  1. (067) 613 13 81; (050) 608 13 91 Сергій (Салтівка);
  2. (067) 618 94 99 — Олена (ХТЗ — цілодобове відділення)
  3. (067) 618 89 35 — Юрій (Центр, Олексіївка, Холодна Гора)

Приєднуйтесь до команди професіоналів!

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх