UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Кресляр проектувальник в Києві
  5. Кресляр проектувальник
Відправити резюме

Кресляр проектувальник

Заблокована
  7 червня  Київ 
Компанія: Мазурик Ірина Вікторівна   (https://jobs.ua/company-mazurik-rina-vktorvna-1629610) (Всі вакансії)
Рубрики:Виробництво

Контакти

Контактна особа:Ирина Мазурик

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Шукаємо досвідченого конструктора-механіка. Грунтуючись на попередньому досвіді, конструктор займатиметься розробкою конкретних конструкцій за допомогою програмного забезпечення 3D або 2D та/або механічним проектуванням різних типів установок (верстатів). Використовувані програми: SolidWorks, Inventor, PTC Creo, Catia V5 та Autocad 2D, знання всіх згаданих програм не є обов'язковим, важливо добре знати одне із згаданих програм 3D і, за необхідності, бути готовим вивчити інші. Можливість працювати віддалено. 8-годинний робочий день. Оплата пропорційна досвіду.

Наш пошук орієнтований на людей з різною мірою досвіду, потрібен як мінімум хороший досвід у 2D/3D механічному проектуванні, аж до уміння проектувати самостійно, з розмірами та розрахунками.

Типи проектованих установок (машин) різні, ось кілька прикладів: • Установки струменевої цементації • Системи буріння нафтових та водяних свердловин • Системи автоматичного зварювання • Системи фарбування легкосплавних дисків легкових та вантажних автомобілів • Установки з упаковки харчових продуктів • Установки для екструзії поліетилен для змішування ПВХ, термопластичних каучуків та ін.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору