Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Найти похожие вакансии

Кухар

Заблокирована
15 000 грн.
  8 ноября 2017  Киев 

Требования

Образование:не имеет значения
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Вимоги: Робота кухаря в кейтеринговій компанії, на різдвяному ярмарку в Києві на Софіївській пл., в подальшому можливий контракт на постійній основі. тел. 0673130803 питати Андрія Федоровича

Умови роботи: Термін проведення ярмарки з 16.12-14.01 . Технічні дні 13-15 грудня 15-16 01 . Оплата праці буде проводитись за схемою ставка плюс 1 відсоток від обороту та бонуси і премії за хорошу роботу та за старшого точки. Працювати будемо на Софії та Михайлівській площі. Для не місцевих, проживання, харчування, доїзд за рахунок фірми, для жителів Києва, харчування, доїзд в святкові дні, також за рахунок фірми. Всіх працівників буде забезпечено фірмовим зимовим одягом.

Обов’язки: Віддається перевага працівникам, які мають досвід роботи в закладах швидкого харчування, кухарі, які мають реальний досвід. Так само можемо запропонувати роботу мангальщикам на тих самих умовах. Працівники з меншим досвідом будуть працювати на видачі та формуванні замовлень.

Для всіх працівників потрібні такі навички; вміння поводитися з вагою, платіжним терміналом, вміння швидко рахувати в умі, без калькулятора, Приємної зовнішності, привітна, комунікабельна (спілкування з клієнтами є дуже важливим).

Якщо в Вас є такі вміння і здібності, Ви хоче отримати хороші враження, досвід та гроші дзвоніть, пишіть.

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

Ищете работу?

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх