Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Кухар

15 000 грн.
  8 ноября  Киев

Требования

Образование:не имеет значения
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Вимоги: Робота кухаря в кейтеринговій компанії, на різдвяному ярмарку в Києві на Софіївській пл., в подальшому можливий контракт на постійній основі. тел. 0673130803 питати Андрія Федоровича

Умови роботи: Термін проведення ярмарки з 16.12-14.01 . Технічні дні 13-15 грудня 15-16 01 . Оплата праці буде проводитись за схемою ставка плюс 1 відсоток від обороту та бонуси і премії за хорошу роботу та за старшого точки. Працювати будемо на Софії та Михайлівській площі. Для не місцевих, проживання, харчування, доїзд за рахунок фірми, для жителів Києва, харчування, доїзд в святкові дні, також за рахунок фірми. Всіх працівників буде забезпечено фірмовим зимовим одягом.

Обов’язки: Віддається перевага працівникам, які мають досвід роботи в закладах швидкого харчування, кухарі, які мають реальний досвід. Так само можемо запропонувати роботу мангальщикам на тих самих умовах. Працівники з меншим досвідом будуть працювати на видачі та формуванні замовлень.

Для всіх працівників потрібні такі навички; вміння поводитися з вагою, платіжним терміналом, вміння швидко рахувати в умі, без калькулятора, Приємної зовнішності, привітна, комунікабельна (спілкування з клієнтами є дуже важливим).

Якщо в Вас є такі вміння і здібності, Ви хоче отримати хороші враження, досвід та гроші дзвоніть, пишіть.

Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх