Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Кухар гарячого процесу в Києві
  5. Кухар гарячого процесу
  Відправити резюме

  Кухар гарячого процесу

  Заблокована
    9 жовтня  Київ 
  Компанія: Ресторан-вареничная "Катюша" (ООО "Вагон К")  (https://jobs.ua/company-restoran-varenichnaya-katyusha-ooo-vagon-k-1574222) (Всі вакансії)
  Рубрики:Ресторанний бізнес, кулінарія

  Контакти

  Телефон: +38 (096) 003-11-77
  Адреса:ст.м "Вокзальна", Вокзальна площа, 2

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Кухаря гарячого процесу запрошуємо на роботу в мережу ресторанів "Варенична "Катюша". Графік роботи: 7/7. З/п 980 грн/зміна. Можна без досвіду роботи (навчаємо). Виплата з/п щотижнево. Безкоштовно надаємо харчування та житло. З питань працевлаштування звертатися за телефоном.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору