UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Кухар гарячого та холодного процесу у Болгарію в Києві
  5. Кухар гарячого та холодного процесу у Болгарію
Відправити резюме

Кухар гарячого та холодного процесу у Болгарію

Заблокована
50 000 грн.
 31 травня  Київ 
Компанія: Рекрутинговая компания «Victory-Ukraine»   (https://jobs.ua/company-rekrutingovaya-kompaniya-victory-ukraine-37466) (Всі вакансії)
Рубрики:Ресторанний бізнес, кулінарія; Робота за кордоном

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від п'яти років
Графік роботи:сезонна робота

Опис вакансії

У відомий готель міста Кітен у Болгарії потрібен кухар гарячого та холодного процесу. Готель розташований на південному болгарському узбережжі Чорного моря.


Наші вимоги — кандидат повинен мати не менше 5 років досвіду роботи за спеціальністю та не менше 3 років опрацювати в ресторані.


Робота з 8,00 год. Заробітна плата кухаря гарячого процесу складає близько 1500 євро., холодного процесу — 1250 евро. Безкоштовне проживання.


Працівник укладає договір з готелем та застрахований відповідно до європейського законодавства. Надається безкоштовне проживання та харчування. Оплачується проїзд до міста Кітен.


Надсилайте детальне резюме.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору