Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Лікар-анестезіолог

10 000 грн.
 13 октября Черкассы
Компания:Медицинская компания "Айболит"  (https://jobs.ua/company-meditsinskaya-kompaniya-aybolit-98662) (Все вакансии)

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от двух лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Завдання та обов’язки.

Керується чинним законодавством України про охорону здоров’я та нормативно-правовими актами, юридичне право в анестезіології. Обґрунтовує вибір виду анестезії; аналізує результати різних методів дослідження; здійснює кваліфіковане анестезіологічне забезпечення; проводить масковий, внутрішньовенний, ендотрахеальний наркоз; проводить адекватну корекцію водно-електролітного, кислотно-основного і білкового стану; налагоджує кардіомоніториий нагляд за хворими. Володієметодиками проведення закритого масажу серця, пункції серця, електричної дефібриляціїсерця, забезпечує кваліфіковане проведення інтенсивної терапії і реанімації при невідкладних станах. Здійснює нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів. Працює в тісному контакті з лікарями інших спеціальностей. Дотримується принципів медичної деонтології. Керує роботою середнього мед.персоналу. Планує роботу та проводить аналіз її результатів. Веде лікарську документацію. Постійно удосконалює свій професійний рівень.

Повинен знати:чиннезаконодавство про охорону здоров’я та нормативні документи; основи права в медицині; права, обов’язки та відповідальність лікаря-анестезіолога; організаціюроботи анестезіолого-реанімаційних відділень, служби ШМД; топографічнуанатомію; нормальну та патологічну фізіологію органів і систем людини; основи водно-електролітногообміну, кислотно-основної рівноваги, білкового стану, гемостазу, методи їхкорекції; загальну фармакологію; етіологію, патогенез, клініку і методилікування внутрішніх, інфекційних, нервових і хірургічних хвороб; механізмрозвитку серцевої, судинної, дихальної, ниркової та печінковоїнедостатності; аналіз результатів різних методів дослідження; класифікацію видівнаркозу; клінічний перебіг провідникової і загальної анестезії; клінічні іфармак. засоби, що застосовуються при проведенні знеболювання, інтенсивної терапії і реанімації; будову наркозо-дихальної і моніторноїапаратури, організацію кардіомоніторного нагляду за хворим; методики проведенняспеціальних діагностичних досліджень, анестезії, інтенсивної терапії та реанімації при різних патологіях і невідкладних станах; правила безпеки ігігієну роботи в операційній, правила асептики і антисептики; форми і методисанітарно-освітньої роботи; правила оформлення мед. документації; передовіінформаційні та Iнтернет технології; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом, методи її аналізу та узагальнення.

Квалiфiкацiйнi вимоги: Лікар-анестезіологвищої кваліфікаційної категорії, I кваліфікаційної категорії, II кваліфікаційної категорії: повнавища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Лікувальна справа». Спеціалізація за фахом «Анестезіологія» (інтернатура, курси спеціалізації). Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли, тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) вищої кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності.

Показать контакты


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

↑ Наверх