Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Логист по грузоперевозкам в Україні
  5. Логист по грузоперевозкам
  Відправити резюме

  Логист по грузоперевозкам

  Заблокована
  6 000 грн.
   22 червня  Харків 
  Компанія: РемТрансЛогистика  (https://jobs.ua/company-remtranslogistika-1591236) (Всі вакансії)
  Рубрики:Логістика, доставка, склад

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 325-61-98
  Контактна особа:Оксана Владимировна
  Адреса:Харьков, ул. Лодзинская, 7

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:часткова зайнятість

  Опис вакансії

  В молодую компанию, занимающуюся грузоперевозками по Харькову и области требуется логист на временную работу с возможностью дальнейшего трудоустройства.

  Обязанности: формирование и осуществление контроля на всех этапах за транспортной цепочкой, включая определение способа транспортировки и оптимизацию маршрута; координация работы участников грузоперевозок; контроль за работой водителей на всех этапах грузоперевозок.

  Рабочее место в комфортабельном офисе (ст. метро им. А. Масельского, з-д Харьковпродмаш). Маленький дружный коллектив, нацеленный на конечный результат работы. и развитие фирмы.Конечный результат зарплаты зависит от общей суммы заказов  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору