Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Маляр металоконструкцій

  4 октября  Львов
Категории:Производство

Требования

Образование:средне-специальное
Опыт работы:от двух лет

Описание вакансии

Вимоги:

необхідні наступні якості: гарний естетичний смак, окомір, координація руху рук, творча уява, уважність і акуратність у роботі.

Повинен знати основи фізики і хімії (в обсязі загальноосвітньої школи); технологію та обладнання; матеріалознавство, вимоги до якості пофарбованих поверхонь, способи приготування фарбувальних сумішей для виконання малярних робіт; будову та правила експлуатації машин, механізмів та механізованого інструменту для малярних робіт.

Повинен уміти виконувати роботи середньої складності під час фарбування поверхонь, раціонально та ефективно організовувати працю на робочому місці, додержуватись норм технологічного процесу, не допускати браку в роботі, знати і виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці і навколишнього середовища, додержуватись норм, методів і прийомів безпечного ведення робіт, використовувати в разі необхідності засоби попередженні і усунення природних і непередбачених негативних явищ (пожежі, аварії, повені тощо).

Умови роботи:

У малярній дільниці грунтування та фарбування металоконструкцій, малосерійних та одиничних виробів фарбами по металу.

Обов’язки:

Металеві та інші поверхні фарбує вручну або за допомогою валиків, фарбопультів, пістолетів та інших пристроїв

Отправить резюме

Показать контакты
Данный работодатель желает, что бы вы связались с ним по телефонам указанным в контактах.


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

↑ Наверх