Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме

Маркетолог

Заблокирована
 13 марта  Мариуполь 
Компания: Эпицентр  (https://jobs.ua/company-epitsentr-1577987) (Все вакансии)

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» у зв’язку з розширенням, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Маркетолога

Основні обов’язки:Збір та аналіз необхідної комерційно-економічної інформації. Постійний моніторинг галузевого ринку та нових тенденцій. Реалізація плану маркетингових заходів. Проведення акційних заходів. Ведення звітності.

Вимоги до кандидата:Освіта: вища (маркетинг, економіка). Досвід роботи: на аналогічній посаді. Знання ринку будівельних матеріалів. Впевнений користувач ПК: MS Office, 1С, Internet. Готовність до відряджень.

Професійні навики:Стратегічне планування. Знання основ ділового спілкування. Досвід організації маркетингових досліджень і аналізу ринку, знання відомих брендів. Знання основних технологічних і конструктивних особливостей, характеристик і споживчих властивостей продукції, що реалізується.

Знання мов: Українська — обов’язково (на рівні ділового спілкування, листування.

Особисті якості: Активність,вміння самостійно приймати рішення і відповідати за них. Організаторські здібності, вміння лобіювати інтереси компанії, стересостійкість.

Ми гарантуємо:Можливість розвиватись в команді професіоналів. Можливість самореалізації. Високу стабільну заробітну плату + бонуси за результатами роботи. Корпоративні заходи (відпочинок, свята, спорт).

Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх