Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Данная вакансия уже не актуальна.
Она была сохранена на сайте и помещена в архив вакансий в ознакомительных целях
Найти похожие вакансии

Маркетолог

Заблокирована
 13 марта  Мариуполь 
Компания: ООО "Эпицентр К"  (https://jobs.ua/company-ooo-epitsentr-k-45359) (Все вакансии)

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:от года
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» у зв’язку з розширенням, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Маркетолога

Основні обов’язки:Збір та аналіз необхідної комерційно-економічної інформації. Постійний моніторинг галузевого ринку та нових тенденцій. Реалізація плану маркетингових заходів. Проведення акційних заходів. Ведення звітності.

Вимоги до кандидата:Освіта: вища (маркетинг, економіка). Досвід роботи: на аналогічній посаді. Знання ринку будівельних матеріалів. Впевнений користувач ПК: MS Office, 1С, Internet. Готовність до відряджень.

Професійні навики:Стратегічне планування. Знання основ ділового спілкування. Досвід організації маркетингових досліджень і аналізу ринку, знання відомих брендів. Знання основних технологічних і конструктивних особливостей, характеристик і споживчих властивостей продукції, що реалізується.

Знання мов: Українська — обов’язково (на рівні ділового спілкування, листування.

Особисті якості: Активність,вміння самостійно приймати рішення і відповідати за них. Організаторські здібності, вміння лобіювати інтереси компанії, стересостійкість.

Ми гарантуємо:Можливість розвиватись в команді професіоналів. Можливість самореалізації. Високу стабільну заробітну плату + бонуси за результатами роботи. Корпоративні заходи (відпочинок, свята, спорт).

Ищете работу?

Похожие вакансии

↑ Наверх