Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Маркетолог в Україні
  5. Маркетолог
  Відправити резюме

  Маркетолог

  Заблокована
    5 червня  Харків 
  Компанія: ООО "Институт Прикладной Психологии "Гуманитарный центр"  (https://jobs.ua/company-ooo-institut-prikladnoy-psihologii-gumanitarnyiy-tsentr-121944) (Всі вакансії)
  Рубрики:Реклама, маркетинг, PR; Робота без кваліфікації

  Контакти

  Телефон: +38 (057) 719-52-40
  Контактна особа:Менеджер подбора
  Адреса:Харьков, ул. Чернышевская, 34

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Издательство научной литературы (переводит книги: Cambridge, Oxford, Heidelberg, PWN, Венский, Пражский, Вроцлавский Университет по психологии, искусству, философии, кино, политике, рекламе, журналистике и т.д).


  Проводит конкурс. Вакансия:

  • Маркетолог


  Работа: исследование ассортимента, поведение потребителей, комплектация библиотек, книжные магазины и сети, торговый зал.


  Требования: ориентация на людей, открытая коммуникация, сообразительность, ответственность, точность, читать и любить книги обязательно!


  Образование: ВО специальное, ПК, Начинающим обучение!

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору