Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Маркетолог в Україні
  5. Маркетолог
  Відправити резюме

  Маркетолог

  Заблокована
   18 червня  Харків 
  Компанія: Адвокатське об'єднання "Іваненко та партнери"  (https://jobs.ua/company-advokatske-obdnannya-vanenko-ta-partneri-1604720) (Всі вакансії)
  Рубрики:Реклама, маркетинг, PR; Юриспруденція, право

  Контакти

  Телефон: +38 (068) 550-50-47
  Контактна особа:Євген Іваненко
  Адреса:м. Харків, вул. Юр'ївська, 14/7, 61001, Україна

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: умение работать с графическими редакторами (растр + вектор), приложениями для подготовки презентаций (оформление баннеров, информационных материалов и т.п.), опыт работы

  Обязанности: подготовка публикаций для социальных сетей (Facebook, Instagram); подготовка публикаций для сайта, администрирование корпоративных страниц в социальных сетях, ведение сайта, подготовка рекламных материалов для конференций, круглых столов, встреч, панельных дискуссий и т.д.; мониторинг мероприятий; подготовка (оформление) коммерческих предложений

  Условия: постоянное рабочее место, обеспечение орг. техникой и необходимым ПО, полный рабочий день.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору