Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме

Маркетолог, менеджер з туризму

Заблокирована
4 000 грн.
 10 февраля  Львов 
Компания: ООО "Чистий туризм"  (https://jobs.ua/company-ooo-chistiy-turizm-1576733) (Все вакансии)

Требования

Образование:не имеет значения
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Требования: Маркетолог? Тоді ми чекаємо Вас у своїй команді!

Тільки маркетологи знають, в чому істинний результат їх роботи! А скільки разів Вам приходилося доводити своєму начальству, що Ви не просто так сидите в соціальних мережах, а робите це по роботі? Як часто Вам доводилося давати пояснення за десятки «незрозумілих» і типу «непотрібних» вкладкох у Вашому браузері? Чи стикалися Ви з ситуацією, коли Вам потрібно було створити крутющу маркетингову стратегію, років так на 5 вперед і при цьому не використовувати взагалі ніякого бюджету? Загалом, якщо все це Ви зараз прочитали з жахом і не хочете більше опинятися в такій ситуації, то Вам – в Online Bistro!

В нашій команді маркетолог – головний співробітник!

Щоб Ви зрозуміли, як ми ставимося до маркетологів, ми процитуємо Стіва Джобса: «Коли компанії розростаються до мультімілліардних корпорацій, вони втрачають свою ідеологію. Між тими, хто управляє компанією, і тими, хто виконує роботу, вклинюється товстий прошарок менеджерів середньої ланки. Таким чином, зв'язок з продуктом і пристрасть в роботі над ним втрачаються. А творцям – єдиним, кому справді не наплювати на свій продукт – доводиться переконувати п'ять рівнів керівництва, що вони роблять саме те, що потрібно.».

Online Bistro – це не туристичне агентство і навіть не туристичний оператор. Ми – це щось більше! Результат нашої роботи – це справжнє рішення, прорив у сфері туристичного бізнесу. У нас об'єдналася команда справжніх профі, яка прагне до того, щоб почати диктувати свої правила всьому туристичному світу. Ну як? Амбітно? Сподіваємося, Ви з нами! Якщо Ви ставите перед собою високі цілі і хочете, щоб Ваше ім'я стало відомо, щоб Ви, як маркетолог, були ще більш затребуваними – нам по дорозі!

Чому ж ми закохані в маркетологів і хочемо отримати кращого в свою команду:

• Ми знаємо, що Ви не вмієте читати думки, але проводите ефективні маркетингові дослідження.

• Ми впевнені, що Ви можете правильно інтерпретувати отримані дані і легко визначите нашу цільову аудиторію.

• Ми сподіваємося, Ви з легкістю розпишете стратегію і розповісте нам, ЩО робити!

Так-так! Все саме так! Ми хочемо працювати з Вами не для того, щоб розповідати Вам, що робити! Ми хочемо, щоб Ви направляли нас і примножували позитивні результати нашої роботи!

Що Ви повинні вміти і що ми готові дати взамін!

Тут ми повинні написати, якими професійними якостями Ви, як маркетолог, повинні відрізнятися. АЛЕ! Ми не будемо цього робити! Ми готові працювати з кожним, хто впевнений

у своїй професійній спроможності, хто прагне до високих результатів. Скажімо так: готові розглянути ми будь-яку кандидатуру (до речі, навіть якщо у Вас немає величезного досвіду). Натомість ми готові дати:

• Класну роботу в дуже незвичній команді (ми поспішаємо жити і розвиватися, давайте з нами!).

• Нові знайомства, десятки і навіть сотні нових корисних знайомств.

• Подорожі в різні країни світу (щоб Ви остаточно закохалися в наш продукт).

• Найрізноманітніші завдання (Вам не доведеться нудьгувати на роботі ні секунди).

• Гідну оплату праці (ми не скупимся, а ЗП узгоджуємо на співбесіді).

Не витрачайте свій час на пошук ідеального місця роботи. Його не існує! Є тільки такі місця, де Ви можете розкрити себе як професіонал і отримувати задоволення від того, що Ви робите. З Online Bistro Ви будете з величезною радістю йти на роботу і з не меншою радістю йти додому! З нами буде цікаво і дуже продуктивно! Ми чекаємо на Ваші резюме!


Обязанности: просування туристичного продукту

Показать контакты


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

  Горячие вакансии

↑ Наверх