Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Броварах
  4. Робота Машинист гусеничного крана в Україні
  5. Машинист гусеничного крана
  Відправити резюме

  Машинист гусеничного крана

  Заблокована
  20 000 грн.
    8 травня  Бровари 
  Компанія: ООО "Броварское управление механизации"  (https://jobs.ua/company-ooo-brovarskoe-upravlenie-mehanizatsii-139474) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура; Транспорт, автосервіс

  Контакти

  Контактна особа:Надежда Владимировна
  Адреса:Бровары Киевская область

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Управлению механизации на постоянную работу требуется машинист гусеничного крана МКГ-25БР с опытом работы с маневровыми гуськами 15 и 20 метров. Работа в Киеве и по другим регионам Украины. Прием на работу официально и после собеседования. Заработная плата вовремя. Людей не имеющих опыта работы и с вредными привычками - просьба не беспокоить. В управлении есть вахта. Иногородним предоставляется жильё.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору