Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Енергодар
  4. Будівництво, архітектура , Транспорт, автосервіс
  5. Машинист гусеничного крана
Відправити резюме

Машинист гусеничного крана

Заблокована
10 000 грн.
  3 травня  Енергодар 
Компанія: Бердичевский машиностроительный завод "Прогрес"  (https://jobs.ua/company-berdichevskiy-mashinostroitelnyiy-zavod-progres-1576681) (Всі вакансії)
Категорії:Будівництво, архітектура, Транспорт, автосервіс
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

Требования: Опыт работы машинистом гусеничного крана

Обязанности: управление краном, наблюдение за работой механизмов и электрооборудования, соблюдение правил технической эксплуатации крана и правил техники безопасности, проверка работы и регулирование тормозов и ограничителей, контроль за состоянием стальных канатов и металлоконструкций крана, смазывание узлов и механизмов крана, содержание крана в чистоте

Условия работы: на период выполнения объема работ, для иногородних предоставляется жилье и компенсация проезда.

Контактное лицо: Сергей +380508234998

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору