Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Марганці
  4. Робота Машиніст мостового крана в Україні
  5. Машиніст мостового крана
  Відправити резюме

  Машиніст мостового крана

  Заблокована
  6 000 грн.
   14 січня  Марганець 
  Компанія: ПАО 'Марганецкий рудоремонтный завод'  (https://jobs.ua/company-pao-marganetskiy-rudoremontnyiy-zavod-405454) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 342-17-41
  Адреса:ул.Советская 162

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  ЧАО "Марганецкий рудоремонтный завод " приглашает на работу машиниста мостового крана. Опыт работы приветствуется, заработная плата без задержек, 5-ти дневная рабочая неделя, 8-ми часовой рабочий день, официальное трудоустройство. Ждем Вас по адресу: ул. Единства (Советская), 162, тел. ....41

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору